Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aston Villa

27. 7. 2006
Aston Villa


Pompey nepochodili u Villy s nabídkou za Barryho

Pompey nepochodil u Villy s nabídkou za Barryho

Manažer Portsmouthu Harry Redknapp potvrdil, že neuspěl ve snaze získat Garetha Barryho z Aston Villy. Redknapp je dlouholetým obdivovatelem hráčových kvalit a není vyloučeno, že se ho i nadále bude pokoušet zlanařit pro příchod na Fratton Park.


čáta tečkovaná

Krize v Aston Ville očima Lee Hendrieho

Krize v Aston Ville očima Lee Hendrieho

Středopolař Lee Hendrie doufá, že David O´Leary zůstane ve funkci manažera Aston Villy i v příští sezóně Premier League, ale trvá také na tom, že hráči nejsou zodpovědni za krizi, která v těchto chvílích v klubu panuje.


čáta tečkovaná

Phillips : Vzchopme se!

Phillips : Vzchopme se!

  

Útočník Aston Villy Kevin Phillips vyzývá klub, aby se společně všichni vzchopili a překonali klubové problémy. Ve Villa Parku jsou v poslední době velké nepokoje kvůli zprávám, že někteří kluboví hráči kritizovali předsedu Douga Ellise.


čáta tečkovaná

Villa potvrdila zájem o Baroše

Villa potvrdila zájem o Baroše

 

O Milana Baroše se zajímá bundesligový Hamburg - tato včerejší zpráva byla dnes potvrzena i vedením Aston Villy. O hráčovo získání v nedávné době projevovali snahu ve Villarrealu či Monaku, ozvaly se i kluby z Itálie, nyní se ale zdá, že při případném odchodu z Villa Parku by byli nejblíže k jeho podpisu právě Němci.


čáta tečkovaná

Hamburg chce Baroše

Hamburg chce Baroše

  

Ambiciózní Hamburg se začal ve velkém zajímat o českého reprezentačního útočníka Milana Baroše. Ředitel německého klubu Dietmar Beiersdorfer potvrdil, že plánují koupi nového útočníka a jejich hlavním ofenzivním cílem se zdá být právě Baroš.


čáta tečkovaná

Mellberg na cestě do Španělska?

Mellberg na cestě do Španělska?

 

Stoper Aston Villy Olof Mellberg by se po letech mohl vrátit do španělské La Ligy. Zájem o něj totiž projevil nováček nejvyšší soutěže Levante. Švédský reprezentant již na Pyrenejském poloostrově před svým odchodem do Villa Parku strávil dvě sezony v dresu Racingu Santander, kde nastoupil k 97 zápasům.


čáta tečkovaná

Baroš chytá před MS formu

Baroš chytá před MS formu

Milan Baroš skóroval za Aston Villu hned dvakrát v nedělním utkání ve Villa Parku, kde jeho klub porazil Birmingham 3:1. Pro Aston Villu to bylo velmi důležité utkání a pro Birmingham ještě víc, jelikož se nachází u dna tabulky. Tato porážka se může stát pro Birmingham usudnou...


čáta tečkovaná

Patrik Berger se vrací na trávník...

Patrik Berger se vrací na trávník...

25.02.2006 | Rostislav Chytroš | Aston Villa | 0 komentářů

Vicemistr Evropy z roku 1996, který se uzdravil po zranění kolena, odehrál ve středu večer za rezervní tým už svůj první zápas po více než čtyřech měsících! Bývalý reprezentant doufá, že by mohl nastoupit za Aston Villu už 4. března v utkání proti jeho bývalému klubu Portsmouthu!


čáta tečkovaná

Berger se vrací zpět!

Berger se vrací zpět!

13.02.2006 | Rostislav Chytroš | Aston Villa | 0 komentářů

Český záložník ve služách birminghamského celku Aston Villa Patrik Berger se opět po dlouhém zranění vrací zpět k fotbalu. Manažer Villy David O´Leary je velmi rád, že Patrik už je v pořádku a jeho uzdravení si cení především proto, že Aston Villa neměla během zimy moc peněz na rozdávání a posily nepřišly

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář